Тет-а-тет: 6 причин жіночої краси та думка Джулії Робертс

КОЛИ жінка з віком стає красивішою: 6 причин

Кажуть, краса приходить до тих, хто вміє жити, – і це зовсім не залежить від років… Адже кожен вік має свої переваги – головне, вміти їх правильно використати. Давно помічено, що стильні, доглянуті та впевнені у собі жінки і у немолодому віці володіють особливим шармом, який притягує…

Британські соціологи провели серед чоловіків опитування, у чому полягає жіноча краса? 

70% чоловіків сказали, що головна риса, на яку вони звертають увагу, – це впевненість у собі. Саме вона робить жінку бажаною.

47% чоловіків відповіли, що для них у жінці важливе відчуття стилю. На нього вони звертають увагу у першу чергу.

Погодьтеся, впевненість у собі приходить до жінок переважно лише з віком. Коли жінка  забуває про комплекси, перестає плакати у ванній через дрібниці, сприймає себе такою, якою є. Коли вона нарешті починає цінувати життя та насолоджується кожною його миттю… І тоді їй  нарешті комфортно!

Абсолютне відчуття стилю у нас, жінок, з’являється також з віком. Тоді, коли ми розуміємо, що цей навіть дуже модний светр таки збільшує фігуру, а ці модні штани зовсім  не годяться, бо не підходять до образу. А щоб вигідно довершити лук, найкраще зверху накинути саме цю шаль ніжного кольору, бо вона підкреслить наш рум’янець. Погодьтеся, цих знань та цього відчуття смаку нам часто бракує у молодості. Як підтвердження, можна переглянути свої старі фотографії,  на яких ми такі молоді, усміхнені, але вдягнені часто недбало, інколи смішно чи навіть безглуздо…

А зморшки чи сивина щасливим, усміхненим людям лише додає особливого шарму! Чимало щасливих зрілих людей можуть сказати з упевненістю, що вони люблять свої зморшки навколо очей. Адже вони нагадують їм, скільки разів у житті вони реготали. Ось ці зморшки – від сміху без причини в юному віці. Ці – від подорожі у Парижі. Ці – від постійного сміху з коханим чоловіком веселої вдачі – людини, з якою жінка щаслива, коли він поруч.

Тому справді щасливі люди вміють насолоджуватися життям, цінують кожну  мить і не намагаються позбутися своїх зморщок за допомогою антивікового крему. Тому що саме вони і є їхнім життям…

Фахівці стверджуть, що краса у кожної жінки розквітає індивідуально. Вона може проявлятися в різному віці, але незмінно після декількох моментів. І поки ви  їх не переживете, не будете красиві повною мірою. Тому у будь-якому випадку завжди варто пам’ятати, що у вас ще все попереду, бо з кожним роком можна ставати усе  красивішими, що б там не говорили оточення чи ваш косметолог, – усе залежить лише від вас самих!

1. Краса приходить після народження першої дитини.

Давно помічено, що після народження дитини жінка починає ніби розквітати і сяяти зсередини. Так, ніби вона пізнала щось сильне, невідоме, якусь таємницю, відому лише їй. Це сяйво робить жінку чарівною. Їй зазвичай озираються вслід. Звичайно, це природа з її гормонами так потурбувалася про те, щоб жінка ставала все більш привабливою і щоб людський рід продовжувався. І якщо ви ще не народжували, значить, все у вас попереду. Ви ще це пізнаєте!

2. Краса приходить, коли ви зустрічаєте свого чоловіка.

«Ой, ти сьогодні така гарна, аж світишся» – такі слова ми, жінки, часто чуємо саме тоді, коли закохані. Бо взаємне кохання робить нас впевненішими у собі. Закохана жінка – щаслива жінка. А значить, красива! Так створила природа, що саме потрібні чоловіки допомагають нам, жінкам, вибратися зі свого кокона і отримати сили для польоту. Давно помічено, що з люблячим чоловіком кожна жінка завжди стає набагато красивішою!

3. Краса приходить після сильного розчарування.

Погодьтеся, жінка з досвідом завжди виглядає загадково, адже її очі наповнені змістом, в її душі приховані внутрішня сила та розумний потенціал. Таку жінку хочеться пізнати. Вона приваблює чоловіків. Здивуєтеся? Але, здається, сама природа подбала про те, щоб жінки, які пережили серйозну особисту кризу і оговталися після неї, стали красивішими. Їх уже не проведеш. Вони не будуть безглуздо хихикати, як школярки. Жінки  перестають також бути інфантильними, що часто відштовхує чоловіків. На тлі зрілої жінки навіть тінейджери-переростки, звабливі та довгоногі, з красивою фігурою та молодим тілом виглядають дещо дурнувато – погодьтеся з цим…

4. Краса приходить тоді, коли ми починаємо себе любити.

Саме любити. Не балувати, не сюсюкати, не виправдовувати… Але це непросто. Треба вміти прислухатися до себе, показувати свої сильні сторони. Якщо сумно, не слід бігти до подруги, а пересидіти вдома, бо лише на самоті приходить справжнє бачення ситуації. А ще якщо жінка задоволена собою, вона не хвалиться на кожному кроці. Юним дівчатам це не під силу. Це вміння приходить лише з віком. Цього обов’язково треба навчитися! Сила любові до себе – індивідуальна. Але вона вкрай необхідна нам. Без неї ми ніколи не будемо щасливі. Тому що сила любові і до себе, і до оточення – це той приваблюючий вогонь у середині нас!

5. Краса приходить, коли жінка стає спокійною.

Подивіться на фотографії Моніки Белуччі. Яка вона спокійна і самодостатня. Нею хочеться милуватися і захоплюватися. Краса не любить істерик. Добре, що ми переживаємо їх переважно в юності. З віком ми нарешті можемо контролювати свої емоції. Спокійні, врівноважені жінки завжди виглядають виграшно. Вони завжди притягують увагу оточення, бо від них віє не лише спокоєм, а й упевненістю.

6. Вік – це, передусім, цінний досвід та самодостатність.

А ще вік, якщо правильно до нього ставитися, – це  лише цифри в паспорті. Окрім того, доволі часто паспортний вік не відповідає біологічному віку людини, особливо якщо вона дбає про своє здоров’я, веде активний  спосіб життя. 

Запитайте багатьох знаних зрілих людей, чи хотіли б вони повернутися на років десять назад? Мало хто захоче. Тому що лише з віком людина отримує цінний досвід, вчиться знаходити спільну мову зі собою і нарешті вміє любити себе по-справжньому. Це все в комплексі додає людині впевненості навіть разом із її минулим, яке, можливо, проявляється на обличчі у вигляді зморщок. Саме тому чимало відомих та багатих людей старшого віку принципово не користуються послугами пластичних хірургів, бо їхня внутрішня краса та шарм засліплюють усі зморшки.

Джулія Робертс – про красу та цінності

Нещодавно Джулія Робертс опублікувала на просторах Інтернету сенсаційну заяву –  послання жінкам. Актриса закликала жінок відмовитися від маніакальної гонитви за нав’язаними стандартами краси. У світі є безліч важливіших речей, і саме на них пропонує сконцентруватися Робертс. Мабуть, це послання варто прочитати кожній  жінці, яка себе поважає.

«Досконалість – це хвороба багатьох націй. Ми накладаємо на наші обличчя тонни макіяжу. Регулярно колемо ботокс і моримо себе голодом, щоб досягти «ідеального розміру». Ми намагаємося виправити те, що абсолютно  цього не потребує. А те, про що ми повинні дбати в першу чергу, залишається поза нашою увагою. 

Знаєте, що це? Це наша душа. Душа, яка потребує ретельної турботи і догляду. Настав час зайнятися нею. Скажіть чесно, як ви можете чекати, що хтось вас полюбить, якщо ви самі себе не любите? Перетворюючи свою зовнішність, хіба ви можете сказати, що задоволені собою? Ні. Я хочу, щоб ви чітко зрозуміли: не має значення, як ти виглядаєш зовні, якщо ти порожній усередині. Сьогодні я хочу заявити всім: я  не хочу наносити макіяж, тому що втомилася носити чуже обличчя. Настав час скинути маски. Я знаю, що у мене є зморшки, але я хочу їх бачити. Адже це я – справжня. Я хочу, щоб ви приймали мене такою, якою я є.

Ви розумієте, що штучна естетика править світом, тримаючи нас замкненими у в’язниці своїх ілюзій з приводу зовнішності? Замість того, щоб жити і слідувати своєму єству, ми змушені сповідувати ті канони краси, які нам нав’язали. Але я втомилася від цього. І я кажу собі: стоп! Закликаю всіх вас зупинитися і згадати, ким ви є насправді, чого ви насправді хочете. Згадати, хто ви.Ніхто ніколи не зможе на 100% відповідати критеріям краси. Зовнішній вигляд – останнє, що треба цінувати в людині. Все, що має значення, – це душа. Запам’ятайте це».

Від редакції «АКЦЕНТІВ плюс»:

Ці неймовірно правдиві і сильні слова знаменитої Джулії Робертс ще раз підтверджують, що справжня краса – це і зовнішність, і внутрішній стан! У всьому, як відомо, має бути гармонія!

Втім, головне – вміти любити себе у будь-якому віці, бо кожна людина прекрасна, просто потрібно знайти у собі свій внутрішній вогонь! Будьте спокійні і щасливі. І пам’ятаймо, що вік для краси – не перешкода! Вік – це лише цифри, які взагалі ні про що не свідчать, бо те, як виглядає і почувається людина, залежить лише від нас самих!