Гість журналу: Роман ДАНИЛІВ – засновник бренду елітного чоловічого одягу Rose Tailor

Роман ДАНИЛІВ: «Шик одягу Rose Tailor – запорука вашого успішного іміджу»

Роман ДАНИЛІВ: «Шик одягу Rose Tailor – запорука вашого успішного іміджу»

Довідка «АКЦЕНТІВ плюс»:

Роман Данилів – львів’янин, відомий підприємець, закоханий у свою справу. Має вищу економічну освіту. Засновник Центру іноземних мов «Лідер», а також бренду Rose Tailor із пошиття на замовлення елітного чоловічого одягу. Любить подорожувати. Одружений. Виховує сина та доньку.

Сьогодні гість  журналу «АКЦЕНТИ плюс» – знаний у Львові дизайнер чоловічого одягу Роман Данилів, який пошиття чоловічого костюма вивів на рівень мистецтва. Створені ним костюми бренду Rose Tailor уже 10 років приємно вражають своїм майстерним виконанням, ідеальною посадкою, вишуканістю крою та елітністю тканин. Багатий асортимент його шоуруму Rose Tailor здатен задовольнити смаки навіть найвибагливіших клієнтів. Саме тому сюди звідусіль приїжджають успішні чоловіки. Навіть дуже зайняті ділові люди знаходять час, щоб заїхати до пана Романа та разом з його професійною командою створити собі стильний образ. Тож напередодні Новорічно-Різдвяних свят Роман Данилів розповідає про тенденції чоловічої моди, а також про те, як має виглядати стильний класичний костюм чоловіка, який себе поважає.

Чоловічі костюми бренду Rose Tailor Романа Даниліва – це брендові італійські тканини, вишукані англійські ґудзики та професійні руки майстрів, які перетворюють будь-якого чоловіка у справжнього англійського денді. Крім елітних ділових та клубних костюмів, авторська майстерня Романа Даниліва для особливих, урочистих подій створює ще й вишукані фраки та смокінги з ідеальною посадкою – таке пошиття здатні забезпечити лише справжні майстри своєї справи.

– Пане Романе, Ви – знаний у Львові викладач англійської мови, маєте власну агенцію іноземних мов. Втім, свого часу Ви створили ще й власний бренд елітного чоловічого одягу Rose Tailor? Що спонукало Вас до цього кроку та як усе розпочиналося?Пане Романе, Ви – знаний у Львові викладач англійської мови, маєте власну агенцію іноземних мов. Втім, свого часу Ви створили ще й власний бренд елітного чоловічого одягу Rose Tailor? Що спонукало Вас до цього кроку та як усе розпочиналося?

– Одного разу, перебуваючи на відпочинку в Італії, у Мілані, мою увагу привернула вітрина з красиво пошитими на замовлення чоловічими піджаками. Саме там, у столиці світової моди, я вирішив пошити собі на замовлення костюм моєї мрії, який ідеально сидів би на моїй фігурі та відповідав би модним світовим канонам. На завершення відпустки я не лише отримав ідеальний костюм, а й був приємно вражений досконалою роботою італійських майстрів, –  процес примірок та пошиття мене захопив. У пам’яті знову виринули дитячі спогади, коли мій дід Іван Миколайович, який був талановитим закрійником, створював на замовлення чоловічі костюми для тодішньої еліти, а я, затамувавши подих, спостерігав за цим процесом.

Після повернення до Львова мої знайомі часто звертали увагу на мій новий костюм. Я відповідав, що його пошили у Мілані, хоч розумів, – можу пошити не гірший. Так у мене виникла ідея відкрити у Львові авторську майстерню Rose Tailor з пошиття одягу преміумкласу для стильних чоловіків.

– Чи легким був Ваш шлях у світ індивідуального пошиття елітного одягу для чоловіків?

– Звичайно, що ні. Я тоді не був упевненим, що мій бізнес матиме успіх, міг лише здогадуватися про це. Хоч на той час я не був бізнесменом-початківцем, адже в мене вже була школа іноземних мов «Лідер», яка досить успішно працювала. Але я мав велику мрію одягнути українців у красиві, вишукані костюми з елітних тканин найвідоміших англійських та італійських брендів. Коли почав збирати інформацію та провів ринковий аудит, зрозумів, що зможу бути гідним конкурентом зарубіжним брендам.

Я знав, що роблю важкий крок, але був до нього готовий. Адже розпочинати нову справу завжди  нелегко – потрібно знати модні тенденції та реальні потреби покупців, налагодити постачання якісних матеріалів, зібрати команду професіоналів-однодумців. Маю також сказати, що у мене мама – досвідчена кравчиня. Втім, щоб відкрити такий новий для мене бізнес, я до цього понад рік готувався. Взяв кредит на купівлю обладнання та необхідних матеріалів, закупив якісні тканини.

Моїми першими задоволеними клієнтами стали представники львівської інтелігенції. Сьогодні мої костюми замовляють представники бізнесу, дипломатичних кіл, знані публічні особистості, успішні у різних сферах діяльності чоловіки.

– Як вважаєте, що слугувало запорукою успіху бренду Rose Tailor?

– Давно відомо, що перше враження про людину складають, оцінюючи передусім її зовнішній вигляд. Ідеальний костюм – запорука успішного іміджу як ділової людини, так і в особистому житті. Чоловічий костюм має бути стильним, модним, мати ідеальну посадку та пасувати, –  щоб чоловік подобався і собі, і своїй супутниці. Це міф, що чоловіки мало уваги приділяють своєму зовнішньому вигляду. Сучасні чоловіки розуміють, що стильний одяг є свого роду «візитною карткою» кожного  чоловіка, який себе поважає. Стильний добротний костюм уже давно став своєрідною перепусткою у світ успішних та запорукою досягнення успіху у бізнесі. 

Уміння гармонійно та зі смаком одягатися – такий же елемент культури, як освіченість та вихованість, – допомагає досягати успіху у житті. Вишуканий костюм підкреслює статус чоловіка.

– Різновидів чоловічих костюмів є безліч, починаючи від англійського костюма та закінчуючи костюмом у стилі сasual, а якісних тканин для їх пошиття ще більше. Тому я щороку відвідую виставки елітних тканин у Мілані. Італія традиційно посідає перше у моді та друге – серед лідерів костюмних тканин. Щороку там відбувається грандіозна міжнародна виставка Milano Unica, де я ознайомлююся з новими модними трендами і замовляю для пошиття чоловічих костюмів елітні тканини англійських та італійських брендів.

Що є головним у чоловічому класичному костюмі?

– Одяг для чоловіків має бути передусім практичним. У наш час, коли  світ стрімко розвивається, створено тканини, як костюмні, так і сорочкові, які, попри свої натуральні складники, не мнуться та не втрачають свого вигляду навіть від пролитого вина. Звичайно, вартість таких тканин, зокрема виготовлених у Великобританії та Швейцарії, достатньо висока, але їх якість того вартує. Свої костюми ми часто шиємо з тканин англійського бренду Нolland and Sherry. Цей виробник є одним із лідерів на світовому ринку. Його продукцію використовують для створення одягу королівської родини. Саме Великобританія вважається столицею світу з виготовлення вишуканих тканин. Елітні костюмні тканини переважно містять у собі 50% вовни, 30% альпаки, 20% шовку. Є також 3D-тканини: коли змінюється кут світла, з’являється клітинка чи смужка. Це надзвичайні тканини. Втім, головний критерій якості тканини – коефіцієнт кручення нитки, тобто скільки її виходить з одного кілограма вовни. У паспорті кожної брендової тканини має бути обов’язково зафіксована ця цифра.

Крім вказаного англійського бренду, відмінну якість матеріалів, з яких ми створюємо костюми нашого бренду Rose Tailor, гарантують такі відомі світові бренди як DORMEUIL, SCABAL, DRAGO, CERRUTI, REDA та інші.

Щодо колірної гами – мода на класичний темно-синій чи будь-який однотонний костюм, який є у гардеробі кожного ділового чоловіка, відходить у минуле. Успішні чоловіки втомились від офіційного стилю одягу. Зараз популярний так званий стиль смарт кежуал (повсякденний стиль з елементами нарядності). Останні п’ять років стабільно тримається мода на клітинку. Чоловік у такому елегантному піджаку з тканини модних кольорів та з відповідно підібраним взуттям, сорочкою, ременем одразу стильно вирізняється.

Також чоловікам варто пам’ятати, що не існує костюму на усі випадки життя. Для кожної пори року, способу життя костюм має бути різним. Адже кожен костюм має свою певну місію. Скажімо, для повсякденного костюму – одні вимоги, а для урочистої події потрібен зовсім інший костюм. Для особливих подій наші досвідчені майстри готові пошити на замовлення навіть елітний фрак та смокінг. Якщо ж чоловіку потрібен костюм, скажімо, для подорожей, який би не мнувся, ми, відповідно до побажання чоловіка, підбираємо таку тканину, яка б чудово підходила для його професії та способу життя.

Ви дбаєте про своїх клієнтів. До кожного з них у Вас індивідуальний підхід. Втім, у Вашому шоурумі чоловіки можуть не лише замовити індивідуальне пошиття та створити потрібний образ, а й придбати вже готові, заздалегідь пошиті майстрами костюми, піджаки, верхній одяг, а також необхідні аксесуари.

– Так, ми добре розуміємо потреби своїх клієнтів. Щоб пошити якісний костюм ручної роботи, потрібно близько півтора місяця. Не завжди наші клієнти мають на це час – тому практикуємо або заздалегідь пошиття, або ж підгонку по фігурі вже пошитого костюму.

Вдало пошитий класичний костюм для ділової людини завжди справляє яскраве враження на колег та партнерів. Правильно підібраний класичний костюм свідчить про особисті та ділові якості людини.

Ми завжди з розумінням ставимося до потреб клієнтів – до нас, щоб обрати костюм для чоловіка, можуть приїхати навіть самі жінки, якщо чоловіки довіряють їм формування свого стилю. У цьому випадку зайнятий роботою чоловік приїжджає до нас у майстерню, якщо потрібна індивідуальна підгонка костюму по фігурі. 

Щоб створити завершений стильний образ, ми тут же до костюму можемо підібрати відповідний верхній одяг, елітну сорочку, дорогий ремінь, інші елітні аксесуари. У нас процес замовлення – завжди комфортний та творчий, значно приємніший, аніж покупка костюму в магазинах.

Приємно, що Ви дуже відповідально ставитеся до пошиття костюмів, – для Вас важлива кожна деталь.

– Ми здійснюємо ексклюзивне пошиття костюму за індивідуальними мірками та дорожимо своєю репутацією бренду Rose Tailor. Тому для нас важлива кожна деталь, кожна строчка, кожен ґудзик та петелька. До слова, ми навіть ґудзики пропонуємо елітні, брендові, відомих світових виробників. А на внутрішній частині піджака ми вишиваємо ініціали його власника. Усе згідно зі світовими канонами елітного одягу. Ми навіть шовкову підшивку до кожного піджака обираємо дуже ретельно, як за кольором, так і за якістю. А для рукавів окремо використовуємо білу підшивку у дрібну смужку, щоб згодом власник придбаного у нас костюму зміг відразу зауважити, коли костюм варто нести у хімчистку. Увага до найдрібніших деталей та побажань замовника – це одна з переваг бренду Rose Tailor.

Асортимент авторської майстерні Rose Tailor вражає як унікальністю готових моделей, так і наявною різноманітною кольоровою палітрою – Ваші костюми завжди відповідають модним тенденціям. Віднедавна Ви приймаєте замовлення навіть на виготовлення сімейних луків – костюмів в однаковому стилі для чоловіка та жінки, для батька і сина.

– Так, це правда. У нас часто приходять сім’ями та замовляють сімейні луки. Як батько, я впевнений, що хороший смак необхідно змалку прищеплювати своїм дітям на власному прикладі. Тому Rose Tailor пропонує комплексний підхід до створення цілісного сімейного образу.

Пошиті Вами костюми – якісні, але недешеві. Втім, якісна річ ексклюзивного пошиття не може бути дешевою. Тож Вашими клієнтами є передусім чоловіки відповідного статусу, яким, мабуть, нелегко догодити? Яким є рецепт успіху бренду Rose Tailor?

– Справді, серед моїх клієнтів чимало успішних, знаних чоловіків. Є навіть кілька постійних замовників з Мілану. Втім, в Україні є також багато чоловіків, які мають подекуди вищі вимоги щодо свого образу, аніж навіть деякі жінки, – ці чоловіки знають, як одягатися стильно. З такими чоловіками набагато легше та цікавіше працювати, адже вони чітко знають, чого прагнуть.

З власного досвіду знаю, що образ чоловіка буде точно довершеним і бездоганним завдяки саме англійським та італійським тканинам, з якими давно працює бренд Rose Tailor. Тож запорукою ідеального костюму є поєднання брендової тканини та правильного крою – лише тоді навіть найвибагливіший клієнт буде стильно вдягнений, задоволений та щасливий.

Наші клієнти повертаються до нас, тому що ми даємо клієнтам найкраще: створюємо ексклюзивні, якісні та стильні речі ідеального крою, даруємо індивідуальний підхід та відчуття власного стилю. Кожен пошитий нами костюм – це як витвір мистецтва, в який ми вкладаємо душу. Кожен клієнт для нас – особливий!

І на завершення розмови. Про що мріє Роман Данилів?

– Моя мрія – одягнути якомога більше українців у вишукані стильні костюми якісного пошиття від бренду Rose Tailor, з елітних тканин найвідоміших англійських та італійських брендів. Адже ми, українці, того вартуємо!

Записала Ірина Запотічна-Ванчосович

Фото з особистого архіву Романа Даниліва

Авторська майстерня Rose Tailor: 

попередній запис тел. (068) 900 45 20.

Facebook: Rose.Roman.Danyliv

Instagram: rose_roman.danyliv

rosetailor.info

УВАГА! Кожен, хто надішле фото цієї розповіді на viber за номером (068) 900 45 20, отримає професійну консультацію дизайнера Романа Даниліва, а при замовленні костюму – подарунок.