Мирослава НОВОСІЛЬСЬКА: «Секрет успіху – у результаті!»

Довідка «АКЦЕНТІВ плюс»:

Мирослава Новосільська – кандидат медичних наук, дерматолог-онколог, трихолог та трансплантолог волосся, косметолог та ін’єкціоніст контурної пластики, засновниця мережі «Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської». Родом з Івано-Франківська, свою першу клініку заснувала у Львові. Адже навчалася у Львові – вивчала лікувальну справу у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького. Згодом закінчила ще й Тбіліський державний медичний університет (курс трансплантології волосся) та Національну академію державного управління при Президентові України. Нині Мирослава Новосільська є президентом Української асоціації хірургічного відновлення волосся, а з 2021 року – асоційований член Міжнародної організації хірургічного відновлення волосся (ISHRS). Сертифікований тренер італійської компанії S.I.P.Phitogen. Член Польського лікарського товариства з питань Anti-Age. Сертифікований спеціаліст з лазерної контурної пластики. Співзасновник Global Hair Loss Summit (USA).

Також Мирослава Новосільська – національний координатор клубу «Ротарі Інтернешнл» (2020-2021рр.) та голова міжнародного комітету «Ротарі Україна-Ізраїль» (2014-2021 рр.), член Клубу молодого бізнесу – Young Business Club (YBC). 

Нагороджена орденом Королеви Анни «Честь Вітчизни», а за вагомий внесок у розвиток конференц-індустрії у місті Львові у 2020-2022 рр. нагороджена відзнакою Почесна амбасадорка Львова.

Є авторкою понад 17 наукових праць, одного патента на винаходи у сфері лікування шкірних захворювань та наукових статей про лікування шкіри голови і волосся, опублікованих у наукових виданнях та міжнародних ЗМІ. Неодноразово проходила сертифіковані навчальні курси за кордоном, була учасником, а також спікером на різноманітних міжнародних медичних симпозіумах і конференціях, здобувала іноземний досвід у таких містах, як Тронто (Італія, 2018 р.), Париж (Франція, 2018 р.), Варшава (Польща, 2018 р.), Ареццо (Італія, 2018 р.), та Вроцлав (Польща, 2018 р.), Тбілісі (Грузія, 2019 р.), Стамбул (Туреччина, 2019 р.), Нюрнберг (Німеччина, 2020 р.), Дубаї (ОАЕ, 2020 р.), Лісабон (Португалія, 2021 р.), Каїр (Єгипет, 2021 р.), Флоренція (Італія, 2022 р.), Панама (Панама, 2022 р.). Неодноразово вдосконалювала свої знання та навики, працюючи лікарем в іноземних клініках. Життєве кредо Мирослави Новосільської: «Краса – у гармонії!». 

Доктор Мирослава Новосільська – успішна трихолог-трансплантолог, до якої їдуть, щоб отримати омріяний результат, пацієнти з різних куточків України, а також з-за кордону. Ця красива та приємна жінка вражає своїм високим рівнем професійності та неймовірною працьовитістю, своїм невтомним бажанням вдосконалювати професійні навики та прагненням володіти інноваційними знаннями. Мирослава Новосільська здобула кілька медичних освіт та науковий степінь у галузі естетичної медицини, а також заснувала в Україні власну мережу «Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської». Зокрема, доктор Мирослава Новосільська допомагає людям відновити втрачене волосся, адже є визнаним фахівцем у галузі відновлення волосся методом його трансплантації. Вона неодноразово проходила різнопланове професійне стажування також у Польщі, Грузії, Туреччині, Німеччині, Італії, Франції, Ізраїлі, інших клініках. Хоч, як зізнається Мирослава, серцем вона постійно з Україною – тому після роботи в іноземних клініках вона щоразу повертається в Україну разом з новим, набутим досвідом. Адже лікар Мирослава Новосільська переконана, що майбутнє – саме за професіоналами своєї справи. 

Сьогодні ми дізнаємось про секрет успіху у кандидата медичних наук Мирослави Новосільської – трихолога з великої букви.

Пані Мирославо, Ви – успішний трихолог. Тож який рецепт успіху лікаря, чий контакт мають не лише пацієнти з різних областей України, а й чимало пацієнтів у різних куточках світу?

– Мабуть, кожна людина задає собі питання: як стати успішним та незалежним? Знайти своє місце у світі важливо для будь-кого. Усі бажають досягати успіхів, займаючись своєю справою та улюбленою роботою, але не всі готові вкладати багато зусиль та коштів у здобуття необхідних інноваційних знань та витрачати свій час на тривале навчання, щоб оволодіти новітніми лікувальними методиками. 

Я до свого успіху йшла наполегливо, крок за кроком, навчаючись у кращих фахівців світу, щоразу вдосконалюючи свої знання та навики.   

Як вважаєте, професія лікаря – це покликання?

– З дитинства знала, що стану лікарем: ще з мого дворічного віку всі у родині знали про моє бажання стати лікарем і носити білий халат. У 2000 році вступила до медичного коледжу «Монада». Згодом продовжила навчання у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького. Починаючи з того часу, щоразу, коли вдягаю медичний халат або костюм медика, на моєму обличчі з’являється щаслива посмішка. Адже я займаюся своєю улюбленою справою!

Який був Ваш шлях у медицині до створення мережі власних Клінік?

– Я звикла ставити собі великі та цікаві цілі. Мабуть, так і зародився мій перфекціонізм та бажання створити власну клініку естетичної медицини.

Моя давня мрія створити власний бренд надихала та спонукала мене постійно вчитись та переймати досвід у передових медичних закладах світу – зокрема, в Ізраїлі, Грузії, Туреччині, США. Я пройшла більше 30 навчальних курсів та міжнародних стажувань. Працювала трихологом, дерматологом-онкологом та проводила операції з пересадки волосся. Практика навичок, отриманих в Україні та за кордоном, дозволила мені заробити достатню кількість коштів, які я вклала у створення своєї Клініки естетичної медицини.

Втім, в Україну я привезла не лише знання, а й новітню техніку та нові відкриття у сфері косметології. 

У Вас дуже широка сфера професійних інтересів: Ви – кандидат медичних наук, онколог, дерматолог, трихолог, трансплантолог волосся. Це так планувалось Вами, що все так органічно склалось у Вашому житті?

– Зізнаюся, я не мала жодного точного плану. Але я завжди прислухаюся до своєї інтуїції і при цьому розумію, що я все-таки ще не все отримала від своєї професії і найголовніше – не все дала своїм пацієнтам, тому маю ще чим їх приємно здивувати. Зараз у мене є певні плани на новий рік і вони дуже масштабні.

Те, що здавалось недосяжним у юному віці, стає реальністю нині. Тепер я точно знаю, хто пише сценарій нашого життя. 

Я переконана: якщо захотіти і докласти зусиль, тоді немає нічого неможливого!

З якими питаннями найчастіше звертаються до Вас маленькі пацієнти та їх батьки?

– Багато звернень пацієнтів починаються зі слів: «Ви – наша остання надія». Люди приїжджають з інших областей України та інших країн для встановлення діагнозу. 

Так склалось, що до мене не звертаються за профілактикою, а приходять виключно по результат. Часто батьки маленьких пацієнтів – зневірені, сумні та виснажені – шукають допомоги у боротьбі з проблемою активного випадіння волосся (алопеції різного ступеня), а також зі шрамами, рубцями на тілі та обличчі. Я завжди кажу правду пацієнтам і ми спільно йдемо до результату. Лікування випадіння волосся – це справа не одного дня.

Щоб лікування було результативним, лікар повинен вміти правильно діагностувати.  Що допомагає Вам визначити діагноз – досвід, інтуїція, сучасні методи?

– Насамперед, мені допомагає моя звичка та переконання: якщо ти щось робиш – роби це якісно. Те саме я вимагаю і від свого колективу. В моїх Клініках працює злагоджений колектив, де кожен відповідально підходить до своєї роботи і по-справжньому в неї закоханий.

Зазвичай,  проблема втрати волосся – це проблема, вирішення якої потребує застосування комплексного лікування.  До кожного захворювання потрібно підходити раціонально та з різних боків. І тут неабияку роль відіграють наше ексклюзивне обладнання та комп’ютерна діагностика.

Який випадок із Вашої медичної практики Вам найбільше запам’ятався? І чи Ви пам’ятаєте свою першу операцію?

– Пам’ятаю, коли одна пацієнтка після проведеного мною курсу лікування тотальної алопеції (а до того протягом 6 років у неї не було жодної волосини на голові) перед черговим моїм прийомом …поголила голову. Вона пояснила це тим, що хтось їй сказав, що таким чином волосся буде набагато краще рости. Після вдруге переробленої мною роботи це було, як справжнє знущання та великий шок.

Щодо першої моєї операції – також маю окремі спогади. Коли я проходила навчання у медичному коледжі, часто чула, що професія хірурга – це не для жінок. Втім, сьогодні я оперую разом із найвідомішими ТОП-лікарями у світі, які впровадили нові методи трансплантації волосся. Часто це лікарі, які викладали студентам у вузах вже тоді, коли я ще навчалася у школі. 

Серед моїх нинішніх пацієнтів, які мені довіряють, – відомі люди, популярні спортсмени та зірку шоу-бізнесу. 

Чи входило це все до моїх планів? Напевно, ні. Але я не звикла зупинятися на досягнутому.

Де Ви черпаєте нові знання?

– Я постійно навчаюсь у найкращих фахівців, розумних і талановитих. Використовую для цього практики, які деколи повністю змінюють мій світогляд. Втім переконана, що попереду для мене ще багато цікавого. Прагнення навчатися – це в мене від мами, саме вона прищепила мені любов до пізнання нового.

Чи ділитися своїм досвідом із колегами?

– Безумовно, я часто виступаю з різними доповідями, охоче ділюся отриманими знаннями та своїми методами з колегами в Україні та за кордоном. За 5 років роботи, будучи президентом Української асоціації хірургічного відновлення волосся, я провела на цю тему чимало медичних конференцій в Ужгороді, Києві та Львові, на яких ділилася своїм досвідом.

Моя друга наукова робота присвячена новій системній класифікації методів трансплантації волосся, завдяки якій лікарі зможуть унеможливити побічні ефекти після проведеної операції та розраховувати на високі результати.

Крім того, я набула членства в ISHRS (Міжнародне співтовариство хірургічного відновлення волосся). Виступала з науковою доповіддю на 30-му Світовому конгресі трансплантологів волосся для аудиторії, яка офіційно налічує 1100 трансплантологів із 70 різних країн світу.

Якщо говорити про нові методи: як змінилась робота трихолога/трансплантолога волосся за роки Вашої практики? Які сучасні рішення Ви застосовуєте?

– Одним із своїх найбільших досягнень вважаю відмову лікувати гормонами. Скажімо, випадіння волосся я не лікую гормональними препаратами. Працюючи з організмом людини, насамперед застосовую авторські методики. Отримати ріст волосся без застосування гормонів допоможе лише трансплантація волосся, методами якої я досконало володію.

При цьому ми використовуємо сучасне та ексклюзивне обладнання ізраїльського, німецького та американського виробництва, якого більше ніде немає в Україні, крім наших Клінік. 

Цього року багато українців змогли також порівняти рівень медицини в нашій країні та за кордоном. І мені приємно, що клієнти навіть після цього все одно повернулися до нас!

Більше інформації про Мирославу Новосільську:

Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської:

  • Львів, площа Данила Галицького, 2. 
  • Тел. +38 (096) 346 5347 
  • Ужгород, вул. Возз’єднання, 7б.

Фото з особистого архіву Мирослави Новосільської

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАВДАТИ ШКОДИ ВАШОМУ ЗДОРОВ’Ю