Здоров’я: Наталія Климович про високоточну діагностику, як запоруку здоров’я (клініка NOVO)

Наталя КЛИМОВИЧ: «Будь-якій хворобі легше запобігти, ніж потім лікувати»

Довідка «АКЦЕНТІВ плюс»:

Місія Центру медичних інновацій NOVO  – забезпечити найвищу якість діагностичних послуг усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців, щоб здійснити свій внесок у розвиток здорового суспільства.

Уже 5-ий рік поспіль у Львові успішно працює Центр медичних інновацій NOVO, який завдяки своєму надсучасному обладнанню надає унікальні послуги з діагностики та обстеження всього організму. Про роботу Центру розповідає директор «Установи Благодійних Фондів «Центру медичних інновацій NOVO» Наталія Дмитрівна Климович.

Наталіє Дмитрівно, очолюваний Вами Центр медичних інновацій NOVO славиться своїми діагностичними можливостями та надсучасним обладнанням. Як виникла ідея створення Центру медичних інновацій NOVO?

– Потреба у створенні такої інноваційної клініки у Львові була давно. Західний регіон  не мав клініки з таким мегасучасним обладнанням від світових виробників. Клініка недаремно отримала назву NOVO, адже устаткування, встановлене у Центрі, навіть через 10 років експлуатації вважатиметься надсучасним. Це, зокрема, комп’ютерний томограф Toshiba Aquilion PRIME 4D на 160 зрізів (пошарових сканувань) за хвилину – завдяки йому, окрім обстеження окремих ділянок, можна зробити повний скринінг усього тіла; унікальний магнітно-резонансний томограф Optima MR450w виробництва General Electric, Healthcare 1,5 тесла, з апертурою (діаметром отвору) тунелю 70 см – він дозволяє провести повне обстеження, і при цьому не завдає жодного рентгенівського навантаження на організм; а також три ультразвукові сканери Samsung Medison (два експертного класу з технологією 4D та один портативний). Завдяки цій апаратурі пацієнти отримують можливість з мінімальною дозою рентгенівського опромінення, або ж взагалі без нього, швидко пройти надскладні, комплексні обстеження всього організму, не вирушаючи, як раніше, до Києва чи Кракова.

Окрім унікального обладнання, якими ще досягненнями може похвалитися Центр NOVO за ці 5 років успіху?

– За неповні п’ять років Медичний Центр NOVO здобув чималий авторитет серед професійних медичних кіл України та за кордоном. Як відомо, встановити правильний діагноз та призначити необхідне лікування можна лише за умови комплексного обстеження всього організму, яке і забезпечує наш Центр. Інноваційне обладнання клініки NOVO дозволяє побачити захворювання навіть на ранніх стадіях. Будь-якій хворобі завжди легше запобігти, ніж потім лікувати. Тому у Центр NOVO їдуть пацієнти не лише із Західного регіону України, а й зі всієї України та навіть з-за кордону. І з кожним роком кількість вдячних пацієнтів зростає. Адже якість у нас – європейська, сервіс – європейський, а ціни -українські, рівня інших клінік.

Якими є основні пріоритети у роботі колективу клініки NOVO?

– Їх декілька. Передусім у центрі уваги  NOVO – пацієнт. Ми все робимо для того, щоб наш пацієнт, переступивши поріг клініки,  був забезпечений послугами високого європейського рівня. 

Окрім того, Центр NOVO був зареєстрований як недержавна, неприбуткова організація, яка не має на меті одержання прибутку. Ця форма була вперше запропопонована саме нам, як медичному закладу такого класу, – таким чином, ми першими запровадили передові світові управлінські рішення, які діють у США та провідних країнах Європи. Тепер, під час медичної реформи, вже й інші клініки переходять на такі ж, як у нас, передові методи управління. 

Цей статус надає нам також широкі можливості для здійснення доброчинності та обстеження багатьох пільгових категорій, передусім дітей, на безоплатній основі. Оскільки Центр медичних інновацій NOVO обрав благородну місію доброчинності, то навіть дорогі діагностичні дослідження ми проводимо з широким застосуванням засад доброчинності.

Цій меті служить затверджена благодійна програма «Інноваційна діагностика в Медичному Центрі NOVO», в рамках якої пацієнти отримують безоплатну допомогу. Уже декілька років поспіль ми безкоштовно обслуговуємо дітей загиблих учасників АТО, а також дітей зі складними діагнозами за скеруванням з Львівської міської дитячої клінічної лікарні, Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ», Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, а також дітей зі складними діагнозами, якими опікується Благодійний фонд «З янголом на плечі». Також нашими пацієнтами є діти з дитячих будинків сімейного типу. Кількість благодійних послуг, наданих клінікою NOVO, щороку зростає. 

Окрім комплексної, високоточної діагностики, які ще послуги надає Центр медичних інновацій NOVO?

– У Центрі NOVO підібрано персонал висококваліфікованих спеціалістів різного профілю, які надають консультації і дорослим, і дітям практично з усіх напрямів: радіології, неврології, кардіології, гінекології, ендокринології, гастроентерології, кінезотерапії. Ми проводимо весь спектр УЗД-діагностики та володіємо спеціальними  новітніми програмами, які дозволяють проводити еластографію, – інноваційне дослідження грудної та щитовидної залоз. У нас діє також «Школа вагітних» – ми забезпечуємо фаховий супровід своїх пацієнток упродовж усього періоду вагітності. З року в рік ми отримуємо чимало гарних відгуків!

Хто є пацієнтами клініки NOVO?

Нашими пацієнтами є як діти, так і дорослі, – хтось звертається на обстеження до нас самостійно, а когось скеровують до нас на обстеження інші клініки. Для Центру NOVO ми обрали своїм гаслом фразу: «Любіть життя!», Адже  лише людина, яка любить життя і дбає про своє здоров’я, регулярно проводить медичні обстеження, щоб вчасно виявити перші тривожні сигнали свого організму, – здатна ефективно працювати та жити повноцінним гармонійним життям!

У чому секрет успіху Центру медичних інновацій NOVO?

– Ми щодня намагаємося, щоб амбітній та інноваційній назві NOVO відповідало все – від комунікативної ідеології та гостинного, з перших хвилин, ставлення до наших пацієнтів до новітніх технологічних рішень, котрі були закладені у виготовлення та подальшу роботу нашого обладнання, аналогів якому, повторюся, немає в Західній Україні. Також варто зазначити, що фахівці Центру NOVO завжди особливу увагу акцентують на безпеці пацієнтів та якості медичної допомоги.

І наостанок, традиційно, – про плани на майбутнє.

– Світова медицина стрімко розвивається та потребує нових знань. Ми постійно дбаємо про удосконалення своїх послуг та підвищення компетенції персоналу. Кожен наш працівник щороку проходить додаткове навчання та стажування згідно зі складеним планом. Адже розуміємо, що маємо бути в курсі усіх світових інновацій. На базі Центру NOVO відбуваються медичні семінари, міжнародні зустрічі фахівців, а у 2018 році Центр NOVO вперше  став головним партнером та співорганізатором ХІІ Міжнародного семінару радіологів. Медичний центр NOVO завжди має далекоглядні та сміливі плани!

Центр медичних інновацій NOVO

Львів, вул. Пилипа Орлика, 4, +38(032)259-0-999, +38(032)259-1-777

NOVO.LVIV.UA 

@NOVOCENTRE  @medicalcenter_novo instagram

Ліцензія МОЗ України АE №571227 від 16.10.2014 р.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАВДАТИ ШКОДИ ВАШОМУ ЗДОРОВ’Ю!