Гість журналу: Галина Грендиш – засновник та директор компанії «Будинки Мрій»

Галина ГРЕНДИШ: «З компанією City of Dreams мрії збуваються, а досягти гармонії таки можливо!»

Довідка «АКЦЕНТІВ плюс»:

Галина Грендиш – засновник та директор компанії «Будинки Мрій», яка є інвестиційним партнером західноукраїнської девелоперської компанії City of Dreams. Галина Грендиш є членкинею Жіночої Ділової палати України та Клубу Успішних Жінок Львівщини. Освіта – вища, здобула диплом НУ «Львівська політехніка», навчалася на хіміко-технологічному факультеті. Заміжня, разом з чоловіком виховує двох дітей. Життєве кредо: «Люби те, що робиш. Роби те, що любиш. І тоді успіх – гарантований!»

Ця молода, красива жінка має вольовий характер – вона постійно ставить собі нові цілі і завжди їх досягає. Будучи директором будівельної компанії «Будинки Мрій», Галина Грендиш щодня приймає важливі управлінські рішення, складає плани та керує колективом. А ввечері поспішає додому, адже вдома вона – берегиня сімейного вогнища: любляча, турботлива дружина та мама двох, майже дорослих дітей. Про цю жінку можна з впевненістю сказати, що вона – жінка нової генерації. Саме тому журнал «АКЦЕНТИ плюс» запросив Галину Грендиш на розмову про життя і бізнес, життєві цінності, важливі цілі та їх баланс.

Пані Галино, кажуть, що Вашим улюбленим висловом є гасло: «Міняй обставини, а не себе саму». Як Вам вдається за нинішніх, подекуди доволі непростих умов долати обставини і при цьому залишатися вірною собі? Що Вам допомагає утримувати баланс між роботою та особистим життям?

 ⁃ Усе дуже просто: моя робота і є тією великою, важливою частиною мого життя. Про це говорила неодноразово: що дуже вдячна Богу, що знайшла себе і займаюсь улюбленою справою.

Ви народилися у невеличкому карпатському селі. Вам було нелегко на шляху подолання перешкод, щоб спершу закінчити ліцей, а згодом отримати ще й університетську освіту. Що тоді керувало Вами та що додавало сил?

– Змалку я вчилась у школі дуже добре, любила багато читати, всім цікавилась, була наполегливою. Втім, як відомо, у сільських дітей мало можливостей для подальшого навчання. Але, навіть попри складні тоді часи, я таки наважилася покинути рідне село і поїхала поступати у Львів – поступила у ліцей. А після його закінчення поступила одразу на другий курс університету. Звісно, було нелегко, зокрема, нелегко фінансово, але я наполегливо йшла до своєї мети. Та й батьки усіляко, як могли, мене підтримували. 

Я знаю: щоб побачити веселку, треба спершу пережити дощ…

Що для Вас нині є головним у житті? Яких життєвих цінностей Ви навчаєте своїх дітей?

– Для мене важливо, щоб мої діти також знайшли себе в житті, займались улюбленою справою і створили міцну сім’ю. Завжди кажу їм, що наполеглива праця, чесність і розуміння допоможе досягнути те, чого вони прагнуть.

Чим для Вас є нинішня Ваша робота?

– Будучи керівником компанії, можу з упевненістю можу сказати, що я не просто люблю те, чим займаюсь, а й живу своєю справою! 

На Вашу думку, яким є рецепт досягнення успіху?

– Для мене успіх – це позитивний результат моєї наполегливої праці. Хоч не завжди цей результат залежить лише від сили волі, характеру та інтелектуальних здібностей людини. Кожному з нас потрібна ще й потужна мотивація. У більшості випадків нас на великі досягнення і перемоги мотивує підтримка та віра в нас близьких людей. Для мене особисто саме сім’я є тією рушійною силою, що рухає вперед.

Свого часу, у попередньому інтерв’ю журналу «АКЦЕНТИ плюс», Ви сказали, що для досягнення успіху потрібен постійний розвиток. Що саме Ви вкладаєте у це поняття?

– Наша компанія є девелопером, а слово development означає: розвиток. Це, однозначно, про мене. Я люблю здобувати нові знання, навчатися новому та удосконалюватися кожного дня. Завжди отримую великий заряд енергії від освітніх семінарів та різноманітних тренінгів, люблю читати розумні книги. Отримавши знання, завжди ділюся цими знаннями та досвідом зі своєю командою. 

Ми не стоїмо на місці – ми постійно розвиваємося. Переконана, що для досягнення успіху потрібен постійний розвиток!

Попри щільний робочий графік, Ви завжди спокійна, а ще Ви завжди доглянута та чудово виглядаєте. Що для Вас є щастям?

– Поняття щастя для кожного – своє. На мою думку, жінка, яка живе в гармонії з собою та чітко розуміє, чого вона хоче від життя, сміливо може називати себе щасливою. А ще я, мабуть, не змогла би досягти того всього, що вже є досягнуто, без підтримки надійних чоловіків, які є поруч зі мною, яких я дуже поважаю – як у моїй сім’ї, так і працівників на роботі. Зрештою, наша компанія City of Dreams також дарує щастя – точніше, створює для новоселів чудовий родинний простір для щастя!

Ви справляєте враження щасливої жінки. Яким є Ваш особистий рецепт щасливих сімейних стосунків?

– Є один мудрий вислів, який я підтримую у житті: «У сім’ї будьте один одному як очі і руки: коли руці боляче – очі плачуть, а коли очі плачуть – руки витирають сльози».

Кажуть, що бізнес, очолюваний жінкою, часто має людське обличчя та є орієнтований на потреби людей. Якою є концепція компанії «Будинки Мрій»?

Компанія City of Dreams, офіційним представником якої у Львові є очолювана мною компанія «Будинки Мрій», дарує можливість придбання у багатьох містах України комфортного житла за прийнятними цінами. 

– Ми переконані, що рідна домівка – це найдорожче місце для кожної людини. Вдома ми знаходимо затишок, спокій, тут нас люблять і розуміють. Дім для кожної сім’ї має бути захистом, тихою гаванню. Щасливий той, хто щасливий у себе вдома. І тут доцільно пригадати приказку: «Мій дім – моя фортеця».

Назва нашої компанії City of Dreams у перекладі означає: місто мрій. Це і є наша концепція: створити таке житло, такі будинки, які відповідали би цій назві – щоб кожен бажаючий отримав завдяки нам квартиру своєї мрії!

Знаю, що очолювана Вами компанія «Місто Мрій» багато займається благодійністю для потребуючих. Недаремно, гаслом компанії є твердження: «Мрії збуваються!». Втім, знаю також, що нещодавно Вашій компанії вдалося подарувати надію людям, які перебували, здавалось би, у цілком безнадійній ситуації – Ваша компанія взялася здійснити мрії людей отримати житло у проблемній раніше забудові…

– Справді, наша компанія не залишилася байдужою до чужої біди. Рік назад компанія City of Dreams викупила проблемне, незавершене виробництво ЖК «Галіція» і створила на цьому місці новий ЖК «Гармонія». Крім поновлення будівельних робіт, компанія City of Dreams подбала передусім про те, щоб дане будівництво, уже як новий ЖК «Гармонія», було узаконене та мало усі необхідні дозволи та документи як на будівництво, так і на підведення комунікацій та введення в експлуатацію. На сьогоднішній день перша та друга секції цього житлового комплексу готуються до здачі в експлуатацію. Але попереду роботи ще немало, адже ЖК «Гармонія» поєднує в собі шість 12-поверхових будинків, облаштованих паркінгами, новим дитячим садочком, а також дитячою та дорослою відпочинковими зонами. 

Ось так, завдяки компанії City of Dreams, незабаром ці та наступні будинки ЖК «Гармонія» наповняться радісним гомоном новоселів. Ми хочемо довести, що жити у гармонії з собою – таки можливо!  

Варто також нагадати, що бренд City Of Dreams об’єднує групу інвестиційних, виробничих компаній та кооперативних організацій, які на території Західної України (у Львові, Чернівцях та Кам’янець-Подільському) зводять житлові комплекси різних класів. У Львові уже зведені нами ЖК «Сьоме небо», ЖК «Соната», ЖК «Родинна казка». Але тепер ми ще й зробимо все для того, щоб виправдати очікування новоселів проблемної забудови і довести, що наша компанія City of Dreams спроможна не лише будувати будинки «з нуля», але й завершити проєкти, які не змогли завершити інші забудовники.

Що надихає Вас в роботі? Звідки черпаєте сили та натхнення? Якому відпочинку надаєте перевагу?

– У роботі, як би це банально не звучало, надихає мене передусім моя сім’я, яка бере з мене приклад, тому я не можу зупинятись. Також мене щодня надихає мій колектив, який я багато років організовувала. На сьогодні він вже досить великий – я за них також несу велику відповідальність, це ще одна моя сім’я.

І наостанок. Ваша компанія «Будинки Мрій» здійснює мрії новоселів. А сама Галина Грендиш прагне здійснення якої мрії?

– Так, у мене також є мрія – побудувати дитячий будинок з великою розважальною територією, а також побудувати найгарніший житловий комплекс спочатку у Львові, а потім в Україні. Хочу також, щоб в нашій країні і у всьому світі був мир. 

Пані Галино, незабаром цьогоріч Ви святкуватимете своє 40-річчя. І зустрічаєте Ви цей ювілей чудовими здобутками! Журнал «АКЦЕНТИ плюс» хоче побажати Вам щастя та міцного здоров’я, нових успіхів та звершень, сил та наснаги на довгі роки!

– Дякую Вам, що запросили. Здоров’я Вам і нам усім!

Розмовляла Ірина Запотічна-Ванчосович

Фото з особистого архіву Галини Грендиш